Get Adobe Flash player

postheadericon Wczesna rezerwacja i ubezpiecznie kosztów

Wczesna rezerwacja i ubezpieczenie kosztów rezygnacji coraz popularniejsze w Żarach.

Jak tu planować z wyprzedzeniem jak tak wiele może się zdarzyć?

Pewnie większość mieszkańców Żar marzy o wczasach Last Minute w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pani Sylwia z mężem i dwójką dzieci co roku korzystała z tej formy wypoczynku. Będąc w ubiegłym roku w Bułgarii, przekonała się, że klienci rezerwujący z dużym wyprzedzeniem zapłacili dużo mniej od niej. Niestety sierpień nie jest dobry na tego typu oferty.

Ta informacja przekonała klientkę do wcześniejszej rezerwacji tegorocznego pobytu na Lanzarote. Pani Sylwia obawiała się jednak , że przez kilka miesięcy do czasu urlopu tak wiele może się zdarzyć i straci wpłaconą kwotę. Zaproponowaliśmy klientce ubezpieczenie kosztów rezygnacji w TU Europa w wariancie : koszty rezygnacji 100 % Max , które wśród wielu powodów rezygnacji ze 100 % zwrotem kosztów, zawiera ?każdy możliwy do udokumentowania?. Pani Sylwia może spać spokojnie.

Wśród mieszkańców Żar obserwujemy coraz większe zainteresowanie tego typu ubezpieczeniami. Posiadając taką polisę można odzyskać nawet do 35000 zł.

O tym ,że warto mieć ubezpieczenie kosztów rezygnacji przekonało się wielu naszych klientów.

Pan Tomasz przed wyjazdem autem do Chorwacji złamał nogę. Niestety żona Pana Tomasza nie posiadała prawa jazdy i wyjazd okazał się niemożliwy. Rodzina straciła 50% wpłaconej kwoty, ponieważ nie posiadała ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

Syn Pani Izabeli również złamał nogę. Rodzina wybierała się na ferie na Teneryfę. Na szczęcie Pani Izabela wykupiła ubezpieczenie kosztów rezygnacji w TU Europa. Podstawowy wariant ubezpieczenia pozwolił rodzinie na odzyskanie 100 % wpłaconej kwoty, a było to ponad 10000 zł

Czy ubezpieczenie kosztów rezygnacji jest przewidziane tylko dla usług zorganizowanych z biurem podróży ?

Polisy ubezpieczenia kosztów rezygnacji są tak elastyczne, że można ubezpieczyć nie tylko imprezę turystyczną. Z taką polisą możemy spokojnie rezerwować hotele,domy wakacyjne,apartamenty. W tym przypadku otrzymamy do 7000 zł zwrotu. Kupując bilety podróżne możemy odzyskać nawet 14000 zł. Wystarczy wybrać tylko odpowiedni wariant.

Pani Elżbieta od roku jest na emeryturze. Dopiero teraz kiedy ma więcej czasu postanowiła spełnić swoje marzenie i polecieć do przyjaciółki z dzieciństwa, która od 30 lat mieszka w Australii. Wraz z biletem lotniczym i ubezpieczeniem turystycznym Pani Elżbieta wykupiła ubezpieczenie kosztów rezygnacji.Wylot dopiero za za kilka miesięcy ,bilet do tanich nie należał,ale klientka mając taką polisę może czuć się komfortowo.

Czy to dużo kosztuje ?

Zdarza się ,że w naszym Biurze Podróży Kikowicz w Żarach słyszymy od klientów, że polisy z ubezpieczeniem kosztów rezygnacji są zbyt drogie,”a przez tyle lat nic się nie działo”.

Przypominamy ,że w przypadku biletu lotniczego możemy stracić cała wpłaconą kwotę. Podobnie jest przy zakupie samych noclegów w atrakcyjnej cenie. Klienci korzystający z wczasów zorganizowanych mogą stracić nawet 90 % ceny wczasów. Wobec powyższych faktów, kosztująca kilka procent wartości biletu/rezerwacji polisa to naprawdę rozsądny wybór.