Get Adobe Flash player

postheadericon Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Mieszkańcy Żar doceniają ubezpieczenie kosztów rezygnacji

 Czy to ubezpieczenie dla każdego?

 Mateusz jest studentem. Przyjaciele namówili go na kuszącą wyprawę wakacyjna do Tajlandii.Mateusz nie był pewien czy podoła ze wszystkimi egzaminami na uczelni.

 Pani Ewa właśnie dowiedziała się, że jest w ciąży, a planuje lecieć za miesiąc do siostry na 40 urodziny do Londynu.

 Koleżanka namówiła Panią Janinę z Żar na wyjazd na Kretę. Chorująca na cukrzycę Pani Janina obawiała się, że wykup wyjazdu na kilka miesięcy przed wylotem to dość duże ryzyko.Była przekonana że w tym wypadku ubezpieczenie kosztów rezygnacji nie do końca działa.

 Wystarczy wybrać ubezpieczenie kosztów rezygnacji w odpowiednim wariancie.

 Ci klienci ubezpieczyli się w naszym biurze podróży Kikowicz w Żarach wybierając interesującą opcję w Towarzystwie Ubezpieczeń Europa.

 Mateusz oprócz biletu do Tajlandii wykupił ubezpieczenie koszty rezygnacji 100 % Plus. Ubezpieczenie to wśród kilkunastu powodów rezygnacji zawiera ” wyznaczenie ubezpieczonemu lub współuczestniczącemu daty egzaminu poprawkowego?

 Pani Ewa razem z biletem lotniczym do Londynu wykupiła ubezpieczenie w wariancie koszty rezygnacji 100 %, które zawiera komplikacje związane z ciążą.

 Pani Janina rezerwując wczasy na Krecie opłaciła ubezpieczenie kosztów rezygnacji w wersji : koszty rezygnacji 100 % max, zawierające zdarzenia będące następstwem choroby przewlekłej.

Czy to wszystko działa ?

 Mateuszowi niestety nie powiodło się na studiach i zmuszony był poprawić egzamin . W tym czasie miał lecieć do Tajlandii z przyjaciółmi. Mateusz wysłał dokumentację do ubezpieczyciela i na konto otrzymał 2500 zł zwrotu za bilet lotniczy, czyli 100 % wpłaconej sumy.Planuje wyjazd do Tajlandii za parę miesięcy.

 Pani Ewa już zakupiła wymarzoną torebkę dla siostry jako prezent i planuje wyjazd do Londynu.

 Grecja urzekła Panią Janinę i w tym roku z mężem we wrześniu wybiera się na Korfu. Razem z wczasami i ubezpieczeniem podróżnym wykupiła oczywiście ubezpieczenie kosztów rezygnacji.

Kwoty na jakie ubezpiecza TU Europa,są naprawdę spore. Kupując noclegi w hotelach, apartamentach,domach wakacyjnych można odzyskać do 7000 zł. Jeszcze więcej bo do 14000 zł możemy odzyskać gdy dojdzie do anulacji biletu. Wykupując ubezpieczenie kosztów rezygnacji śmiało można planować nawet bardzo egzotyczne wyjazdy z biurem podróży. Można wtedy odzyskać nawet do 35000 zł wpłaconej kwoty.

Nic dziwnego, że ubezpieczenia kosztów rezygnacji cieszą się coraz większym powodzeniem. Posiadając taką polisę można ze spokojem i komfortem myśleć o wyjazdach i wakacjach. Oczywiście nie należy zapominać o odpowiednim ubezpieczeniu kosztów leczenia.

 W Biurze Podroży Kikowicz w Żarach z przyjemnością doradzimy jaki wariant ubezpieczenia podróżnego wybrać. Ceny są oczywiście, takie same jak w Towarzystwie Ubezpieczeń Europa.